Akbank Şubeye Gitmeden İhtiyaç Kredisi

Akbank Şubeye Gitmeden İhtiyaç Kredisi

Akbank, içinde bulunduğumuz zorlu günlerde hem bireysel müşterileri hem de kobileri rahatlatacak ihtiyaç kredileri sunuyor.  Size özel oluşturulacak ödeme planıyla şubeye gitmenize gerek kalmadan Akbank İhtiyaç Kredisi alabilirsiniz.  Akbank şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi için başvuru kanallarını kullanarak talepte bulunmanız yeterlidir. Krediye başvuru yapabilmek için fark dijital kanalları kullanabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi sistemi sayesinde 40 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Akbank’tan her türlü ihtiyacınız için kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca krediyi kullanmak için Akbank müşterisi olmanıza da gerek yok. Bu yazımızda sizlere Akbank ihtiyaç kredisine şubeye gitmeden nasıl başvurabileceğinizi detaylı olarak anlatacağız.  7 gün 24 saat nakit ihtiyacınız olduğunda Akbank kredisine oturduğunuz yerden kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Akbank Şubeye Gitmeden İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur?

Akbank 40 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredilerini şubeye gitmeden vermektedir. Akbank kredisine başvurabilmek için Akbank mobili kullanabilirsiniz. Akbank Mobil uygulamasına giriş yapabilmek için İOS ya da Android işletim sistemine sahip cep telefonlarınızın uygulama marketlerinden indirmeniz gerekmektedir. Buradan alabileceğiniz kredi tutarını tek tıkla öğrenebilir ve size uygun olan bir meblağda kredi başvurusunu mobil uygulama üzerinden yapabilirsiniz.

Akbank Mobil uygulaması dışında Akbank şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi başvurularını www.akbank.com adresi üzerinden kredi formunu doldurarak da yapılabilir. Akbank Direkt Kredi internet kullanmayan müşteriler için Akbank telefon şubesi üzerinden de başvuru gerçekleştirilebilir.

Akbank müşterisi olan kişiler Akbank Mobil ve Akbank İnternet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilir. Akbank müşterisi olmayan kişiler de https://www.akbank.com/basvuru/Direkt-Kredi-Hizli-Basvuru/EntryPoint.aspxadresi üzerinden formu doldurarak  ne kadar kredi kullanabileceklerini öğrenebilirler.  Dijital kredi başvuru formu üzerinde TC kimlik numaranızı, cep telefonunuzu girerek anında başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  Başvurmak istediğiniz kredi tutarı 40 bin TL üzerindeyse bir Akbank şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Akbank Direkt Kredi Faiz Oranları Nedir?

Akbank direkt kredi başvurusunda faiz oranları kişisel olarak değişmektedir. Kredi oranları sizlerin müşteri skoru ve tüm bankalardan kullanabileceğiniz toplam kredi miktarı gibi farklı sebeplere bağlı olarak değişecektir. Başvuracağınız kredi 60 aya kadar taksitlendirebilmektedir. Başvuru yapmadan önce kullanabileceğiniz kredi miktarını öğrenebilir, kredi taksit sayısını belirleyerek faiz oranlarını da görebilirsiniz.

İsterseniz ertelemeli kredi de kullanabilirsiniz. İlk ödemenizi 92 güne kadar erteleyebilirsiniz. Ancak 3 ay ertelemeli bir kredide en çok 57 ay taksitlendirme yapabilirsiniz. Ödemediğiniz aylar tamamlandığında ilk olarak erteleme faizini ödemeniz gerekmektedir. Diğer aydan itibaren taksit ödemelerinize başlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi İçin Ne Gereklidir?

Akbank şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi başvurusu için  Akbank müşterilerinden belge istenmez.  Başvuru yaptığınızda krediniz kısa süre içinde değerlendirilir. Günün her anı gerçekleştirebileceğiniz kredi imzasız olarak hesabınıza aktarılır. Kredi başvurusunu mobil ya da internet şubesinde tamamlayamazsanız Akbank Telefon Şubesi üzerinden sizinle iletişime geçilir.

Akbank müşterisi olmayan kişiler direkt kredi başvurusu için şu belgeleri ibraz etmek zorundadır;

  • C. kimlik numarasının olduğu kimlik kartı
  • Kişiye ait güncel gelir belgesi
  • Adresi gösteren ikamet belgesi ya da güncel fatura
  • Özel sektörde çalışanlar için SGK Hizmet Döküm Belgeleri

Akbank müşterisi olmayan kişiler yukarıda belirtilen belgeleri krediyi kullanabilmek adına Akbank şubelerine götürerek teslim etmelidir. Akbank şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi alabilmek için sizlerden kefil istenmez. Banka yönetimi gerekli görürse kefil isteme hakkına sahiptir. Ayrıca yukarıda belirtilen belgelere ek olarak başka belgeler de istenebilir.

Akbank tarafından hem müşterilere hem de müşterisi olmayan tüketicilere yönelik  belgesiz, imzası şekilde verilen Akbank Direkt Kredi şubeye gitmeden yukarıda belirttiğimiz noktalara dikkat edilerek başvuru yapılarak alınabilir.

tarsus escort