Altın Teminatlı Kredi Nasıl Çekilir?

Kadın Girişimciler için Altın Teminatlı Kredi Nasıl Çekilir?

Son yıllarda çeşitli kredilerle girişimcilere en fazla yardımcı olan Garanti Bankası artık yeni bir kredi çeşidi ile karşımıza çıkmaktadır. Kadınlara girişimcilik ruhu aşılamak amacıyla altınlarını teminat gösterebileceğini belirtmektedir Kadınlar yastık altında biriktirdikleri altınlarını artık Garanti Bankası aracılığıyla hem güvenli bir şekilde saklayabilecekler hem de teminat gösterilerek kredi çekebilecekler. Girişimci kadınlar için altın teminatlı kredi kadınlar açısından oldukça önemlidir. Altınlarını çalınmaya karşı bankada gram hesabı ile güvenli bir şekilde saklayabilecekleri gibi hem de bu altınları teminat olarak gösterebilirler ve kredi çekebilirler.

Girişimciler için altın teminatlı kredi ne gibi avantajları vardır?

Öncelikle altınlarını çalınma durumunda karşı Garanti Bankası’nda güvenli bir şekilde gram hesabı ile güvenli bir şekilde biriktirebilirler. Yastık altındaki altınlarını Garanti Bankasında güvenli olarak biriktirirken hem de yapacakları İşler de teminat olarak gösterebilirler. Altınlarını istedikleri zaman ister altın olarak isterse Türk Lirası olarak çekme imkânına sahiplerdir. Bu durum ticaret yapmak isteyen kadınlara güzel bir imkân sağlamaktadır. Yine başka bir imkân ise altınlarını bankada güvenli bir şekilde biriktirirken altınlarını teminat olarak göstererek Garanti Bankası’ndan kredi çekebilirler.

Garanti Bankası kadın girişimciler için altın teminatlı kredi yöntemi ile yastık altındaki altınlar ekonomiye girecek ve ekonomiye canlılık sağlayacaktır. Hem ülke ekonomisine katkıda bulunacak hem de altın sahibi kadınların altınlarını koruma altına alacaktır. Böylelikle yeni girişimciler bulunabilecek ve girişimcilerin ticari faaliyetlerini sürdürmeleri için gerekli finansal kaynaklar sağlanmış olacaktır.

Fiziki altınları Garanti Bankası altın salısı kapsamında hizmet veren şubeleri getirerek diğerleri ölçüsünde gram cinsinden Garanti altın hesabına yatırabilirsiniz. Bu şekilde de kredi imkânı sağlayabilirsiniz. Salı günleri saat 16: 00’ a kadar Garanti Bankası’nın belirlemiş olduğu şubelerden altın hesabı Açabilir ve fiziki altınlarınızı Garanti Bankası’nın güvencesi altında saklayabilirsiniz

Garanti Bankası altın salısı İstanbul şubeleri:

Bahçelievler şubesi, santral Ümraniye şubesi, Esenler Şubesi Pendik şubesi, havuzlar şubesi Merkez Caddesi şubesi, Kadıköy şubesi

Garanti Bankası altın salısı İstanbul dışı şubeleri şu şekildedir:

Kuru köprü şubesi- Adana, Atatürk Bulvarı Şubesi Ankara, Sincan şubesi Ankara, Keçiören Şubesi Ankara, Bahçelievler Şubesi Ankara.

Balıkesir Çarşı Şubesi Balıkesir, Çorum Çarşı Şubesi Çorum, Bursa şubesi Bursa Diyarbakır Şubesi Diyarbakır Köprübaşı Eskişehir şubesi Eskişehir.

Düzce şubesi Düzce, Gaziantep şubesi Gaziantep, Çarşı Antakya Şubesi Hatay, Isparta şubesi Isparta, Karabağlar Şubesi İzmir, Kastamonu şubesi Kastamonu, Kocaeli şubesi Kocaeli.

Erciyes şubesi Kayseri, İsmet paşa Caddesi şubesi Kocaeli Konya şubesi Konya, Şanlıurfa şubesi Şanlıurfa, Adapazarı Bulvar Şubesi Sakarya, Uşak çarşı şubesi Uşak şeklindedir.