Denizbank İşletmeler Kart Faiz Oranları 2020

İşletmeler Kart

Deniz Bank çeşitli kredilerle işletmecileri her daim yanında olmaktadır. İşletmecilere uygun faiz oranı ve esnek vade seçenekleri ile çeşitli krediler vermektedir. İşletmeciler de bu kredileri kullanarak artık finansman açıdan daha rahat ticaret yapmaktadır.

Deniz Bank işletmeci kart ile artık işletme sahiplerine büyük avantajlar sunmaktadır. Daha önceki kredilerin hepsini bir arada kullanabilecekleri işletme kart uygulaması sayesinde tüm hesaplarını aynı kart’ta kullanabilecekler. Deniz Bank işletme Kart yardımı ile birden farklı hesabınıza aynı anda kullanarak zaman tasarrufu edebileceksiniz. Artık hangi kartın ödemesi geldi, hangi kredinin vadesi geldiği gibi soruları tek tek incelemek yerine Deniz Bank İşletme Kart yolu ile hepsini tek seferde yapabileceksiniz.

Denizbank İşletmeler Kart Faiz Oranları

Deniz Bank, işletmecilere işletme kartı aracılığı ile alışveriş yapabilmeyi, nakit para çekebilmeyi ve faturalarını otomatik ödeme imkânı gibi avantajlar sunmaktadır.

Deniz Bank işletme kart faiz oranları miktarına geçmeden önce işletme kartının avantajlarından bahsedelim:

İşletme Kart sahipleri işletme kartlarıyla akaryakıt alabilecekler. 100 TL’lik gıda alışverişlerinde yüzde 30 indirim kazanacaklardır. 50 TL’lik Restaurant ve fastfood harcamalarında indirim kazanacaklardır

Şimdi gelelim Deniz Bank İşletmeler Kart faiz oranları miktarına:

Deniz Bank  “Hayat denizde güzeldir”  kampanyasıyla hemen her türlü ihtiyaç kredisi vermektedir. İşletmecilere özel İşletme Kart kampanyası ile işletmecilere birçok alanda yardımcı olmaktadır. İşletmeciler 5000 Türk Lirası tutarındaki kredilerine 0 faiz oranıyla ve 5 ay vadeli olarak geri ödeyebilmektedirler. Yani 5 ay boyunca hiçbir faiz alınmaktadır. 5 ay sonrasında ise faiz oranı sadece % 1.32 şeklindedir. İster 5000 Türk Lirası kredi çekin isterseniz 75 bin Türk Lirası kredi çekin Deniz Banka faiz oranı beşinci ay sonrasında sadece %1.32 oranındadır. Yine nakit para çekimlerinde faiz oranı % 2.32 seviyesinde olacaktır.

Sadece 270 lira dosya masrafı bulunmaktadır. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Denizbank şubelerine gidip başvurabileceğiniz gibi ‘’işletme’’ yazdıktan sonra T.C. kimlik numaranızı da yazarak direkt 4417’ye SMS atarak ta başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz ATM’lerden de başvuru yapabilirsiniz. Gerekli prosedürler uygulandıktan sonra kredinizi işletme kartınızla  ister tamamını istersiniz de bir kısmını çekebilirsiniz. Çekmiş olduğunuz krediye 3 – 36 ay vade ile ödeyebilirsiniz.Yapmanız gereken tek şey işletme kredi başvurusunda bulunmaktır.

Başvurmak İçin Tıklayın