En Hızlı Kredi Veren Bankalar Hangileri? 2020

En Hızlı Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Bankalar müşteriler ilerine daha hızlı hizmet vermek amacıyla birçok alanda pratikleşmeye başlamıştır. Bankaların çoğu artık krediler olsun ya da bankayla ilgili başka işlemleriniz olsun artık daha hızlı hizmet sağlamaktadır. Birçok banka özellikle kredi verme alanında işi iyice hızlandırmış ve sadece bir telefon aracılığı ile ya da bir SMS aracılığı ile sizlere kredi vermeye başlamıştır. Bankaların bu tutumu müşterilerin bankalara daha fazla güvenmesini sağlamaktadır.

En hızlı kredi veren bankalar dediğimiz zaman müşterilerini fazla uğraştırmadan onlara fazla evrak ve prosedür işleriyle meşgul etmeden prosedürleri daha sonra kendileri halleden ya da elektronik ortamdan otomatik bir şekilde yapan bankalar akla gelmektedir. Bu şekilde müşterilerini daha fazla memnun etme imkânı sağlamaktadır. Hak böyle olunca da müşteriler bir sonraki kredi ihtiyaçlarında aynı bankaya gitmektedir.

En hızlı kredi veren bankalar

kredi başvurularını ve sonuçlarını şu şekilde hızlandırmaktadır:

Eğer ki müşterisi olduğunuz bankadan kredi çekmek isterseniz internet bankacılığı aracılığı ile hemen sizlerin ihtiyacınıza uygun kredileri hemen seçebilir ve hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Bu yolla başvuru yaptığınız takdirde yine sonucunu internet bankacılığı aracılığı ile öğrenebileceğiniz gibi bankaya kayıtlı telefonunuz aracılığı ile öğrenebileceksiniz.

Cep telefonunuzdan bankaların vermiş olduğu numaraya kişisel bilgilerinizi yazarak SMS yollayarak ta kredi başvurularında bulunabilirsiniz: Sizlerin kişisel bilgilerinizi değerlendiren bankalar kredi sonuçlarınızı telefonunuza SMS olarak gönderecektir. Sizlerde SMS sonuçlarına göre bankaya giderek kredinizi çekebilirsiniz.

Sizlerde SMS sonuçlarına göre bankaya giderek kredinizi çekebilirsiniz.

Yine bankaların müşteri hizmetlerini arayarak da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu şekilde başvuru yapmanız sonucunda krediniz değerlendirilir ve sizlere sonuçları banka müşteri hizmetleri yoluyla bildirilir.

Diğer bir yöntem banka ATM’leridir. Buralardan da kişisel bilgilerinizi girerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Krediniz onaylanırsa banka sizinle telefon aracılığı ile ulaşarak sizi banka şubesine görüşmeye davet edecektir.

En hızlı kredi veren bankalar şu şekildedir:

Denizbank: Denizbank tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanız için 36 aya kadar taksit ve vade imkânı sağlamaktadır.55 bin liraya kadar sizlere kredi alma imkânı sunmaktadır. Tek yapmanız gereken yukarıda belirtilen hızlı kredi başvurma yöntemlerinden biri ile Denizbank kredi başvurusunda bulunmaktır.

Akbank: Akbank sadece bir SMS ile sizlere 15 bin liraya kadar kredi imkânı sunmaktadır. İnternet üzerinden ya da telefondan Akbank’a kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Odeabank: Odea bank hızlı kredi başvurusunda bulunabileceğiniz bir bankadır.

Garanti bankası: Yine en hızlı şekilde kredi başvurusunda bulunabileceğiniz başka bankadır.

İng bank, iş bankası, Vakıfbank… Birçok banka hızlı kredi başvurusunda bulunma imkânı sağlamaktadır.