En Ucuz Kredi Veren Bankalar 2020

En Ucuz Kredi Hangi Bankadan Temin Edilir?

Nakit sıkıntısı çektiğinizden dolayı istediğiniz bir ürünü alamıyor musunuz? Ya da genç olduğunuzdan dolayı gezmeyi seviyor musunuz?  En ucuz kredi hangi bankada? Şeklinde araştırma mı yapıyorsunuz?

Hayallerinizi gerçekleştirebilmek için kredi çekmeye karar vermişseniz öncelikle bankaların faiz oranlarına ve vade seçeneklerine bakmanız gerekecektir. Birbirinden farklı bankalar ihtiyacınız doğrultusunda sizlere kredi imkânı sağlamaktadır. Bankalar çeşitli vade seçenekleri ve faiz oranı ile sizlere kampanyalar sunacaktır. Eğer ki kredi çekmek istiyorsanız sizler için en uygun kredi hangi bankada? Sorusunun cevabını araştıracağız.

Bankalara kredi çekmek için giderken öncelikle çekeceğiniz miktarı ve vade sayısını belirlemeniz gerekecektir. Rahat ödeyebileceğiniz vade imkânlarını seçmenizde fayda olacaktır.

Bazı bankaların faiz oranları ve vade seçenekleri şu şekildedir:

Akbank:

Akbank 1000 TL den 15000 TL ye kadar kredi çekme taleplerine 3 ay ile 36 ay arasında vade imkânları sağlamaktadır. Vadelerin ödeneceği zamanı sizler belirleyebileceksiniz. Vadeler maaşınıza göre ya da gelirinize göre uygun şekilde ayarlanmaktadır. Akbank kredi başvurusunda bulunmak için isterseniz Akbank şubelerine isterseniz de online olarak internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.
Akbank’ın faiz oranı ise %1.34 seviyelerindedir.

TEB:

sabit faiz oranı ve dosya masrafları ödeyerek TEB ten kredi çekebilirsiniz. Dosya masrafları 105 lira civarında olmaktadır. Ayrıca %1.55 civarında faiz oranı bulunmaktadır. Vade seçenekleri 3 ile 36 ay arasında değişmektedir.
Bank pozitif: 9 ile 12 ay vade seçeneklerinde faiz oranlarını %1.05 civarında tutmaktadır. Belirli bir dosya masrafı alan banka ayrıca daha uzun vadelerde bu faiz oranını %1.19 olarak belirlemektedir. Kullanabileceğiniz kredi limitini de sizin gelirinize göre belirlemektedir.

Garanti bankası:

garanti bankası 9 ay vadeye kadar olan kredilere %1.58 oranında faiz uygulaması yapmaktadır.120 TL dosya masrafı alan banka gelir seviyenize göre krediler sunacaktır.9 ay ile 36 ay arasındaki kredilerinize ise faiz oranı olarak%1.30 uygulayacaktır.

Denizbank:

Deniz bank 15000 TL kredi çekme talebinde bulunan müşterilerine 3 ay ile 36 ay arasında vade imkânı sunmaktadır. Kredi miktarınıza bağlı olarak belirli bir dosya masrafı alan deniz bank faiz oranlarını ise %1.28 olarak uygulamaktadır.

İş bankası:

iş bankası ihtiyaç kredisi başta olmak üzere birçok kredi imkânı sağlamaktadır. İş bankası kredi çekenlere hayat sigortası yaptırma zorunluluğu koymaktadır. Yine 3 ay ile 36 ay arasında vade imkânları sunmaktadır. Faiz oranı ise %1.33 ile %1.38 arasında değişmektedir.