ING Bank Kişiye Özel Kredi Seçenekleri

ING Bank Kişiye Özel Kredi Seçenekleri

ING Bank ihtiyaç kredisi çekerek zor günlerde ekonomisini rahatlatmak isteyen müşterilerine kişiye özel faiz oranları uygulayarak büyük kolaylıklar sağlıyor.  ING Bank kişiye özel kredi seçenekleri ile tüketiciler 60 aya kadar kredi başvurusu yapabilirler.  Bankadan 2 bin TL ile 50 bin TL arasında ihtiyaç kredisi çekebilmek için hemen başvuru yapabilirsiniz.

Teminat istemeyen ihtiyaç kredilerinde başvuru yapan kişinin KKB notuna göre faiz uygulaması var.  KKB notu yüksek olan tüketiciler %0.89’dan başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi çekebiliyor. ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıktan sonra kredisi onaylanan tüketiciler için KKB notları inceleniyor ve buna göre belirlenen faiz oranları başvuru sahibine bildiriliyor.

ING Bank Kişiye Özel Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank kişiye özel kredi seçenekleri incelemek için www.ing.com.tr adresine girerek başvuru yapmanız gerekmektedir.  Kredi başvurusu yapmak için ister şubelere gidebilir isterseniz de bu zor günlerde evinizden kredi başvurusunu tamamlayabilirsiniz.

ING Bank müşterisi olan tüketiciler  e-kredi uygulaması üzerinden ING Bank internet sitesinden Hemen Başvurma bölümüyle kredi başvurusunu gerçekleştirme şansına sahiptir.  Ayrıca ING müşterileri ING internet şubesine giriş yaparak ya da ING mobil uygulaması üzerinden kredi başvuruları yapabilirler.

ING Bank müşterisi olmayan kişiler ise kredi başvurusunu ING bank resmi internet sitesi üzerinden yapabilir. Üstelik krediniz onaylandıktan sonra şubeye kadar gitmenize de gerek yok. Çünkü ING bank kredinizi için gerekli evrakları ING müşterisi olmayan tüketiciler kurye ile banka şubesine ulaştırabilir.

ING Bank Kişiye Özel Kredi Şartları Nelerdir?

ING bank kişiye özel kredi seçenekleri inceledikten sonra kredilerde uygulanan şartlar hakkında sizlere bilgi verelim;

  • ING bank ihtiyaç kredilerinde 3 ay ile 60 ay arasında vade yapabilirsiniz. Ayrıca dosya masrafı da çektiğiniz kredi tutarının binde beşi kadar uygulanmaktadır.
  • İhtiyaç kredisi kampanyalarında aylık faiz oranı en az %0.89, en yüksek ise %2.59 olarak uygulanabilir. Bu oran ödeme performansınıza göre değişiklik gösterecektir.
  • Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi nakit iade özelliği %0.89 ve altındaki faiz oranlarında kredi kullanan tüketiciler için uygulanmaz.
  • ING Bank kredilerinizi 3 aya kadar erteleme şansınız vardır. 5001 ile 100 bin TL arasındaki kredilerinizde erteleme yapılabilir. 60 aylık bir kredi çekerek 3 ay erteleme kullandığınızda ödeme planınız 57 ay üzerinden gerçekleştirilecektir.

Kredi notunuz hesaplanırken ağırlık durumuna göre sırasıyla; bireysel kredi ve kredi kartı ödeme alışkanlıklarınız, yeni kredi çekme durumunuz,  kredi kullanım yoğunluğunuz ve diğer farklı parametreler dikkate alınmaktadır.

ING Bank Kişiye Özel Kredi Çekerken İstenen Belgeler

ING Bank kişilere özel olarak aylık uygun faizlerle kredi vermektedir. İhtiyaç kredisinde gerekli evrakları şöyle belirtelim;

  • C. kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanınız, pasaportunuz ya da ehliyetiniz,
  • Yabancı uyruklu kişiler için oturma belgeniz ya da pasaportunuz,
  • Adınıza son 3 aya ait fatura ya da E devletten alınan ikamet belgeniz,
  • Son ayı barındıran maaş bordronuz,
  • Özel sektör çalışanlarında SGK dökümünüz sunmanız gereken genel belgelerdir.

ING Bank şubeleri ek belge ya da teminat isteyebilmektedir. Sizden istenen belgeleri krediniz onaylandıktan sonra bankaya iletebilirsiniz. ING Bank üzerinde maaş hesabınız olması durumunda belgelerin önemli bir bölümü banka tarafından istenmeyecektir.

Banka müşterisi olan başvuru sahiplerinden de ikamet belgesi de istenmeyebilir. Bu yüzden gerekli olan belgeleri öğrenmek için gitmeden önce şubeyi aramalısınız. ING Bank kişiye özel kredi seçenekleri için internet sitesini ulaşarak ya da en yakın şubeye giderek bilgi alabilirsiniz.

yenişehir escort