İş Bankası Hızlı Kredi Başvurusu

İş Bankası Hızlı Kredi Başvurusu

İş Bankası müşterilerine çok avantajlı krediler sunan bankalar arasındadır.  Covid-19 salgınıyla tüm dünyanın mücadele halinde olduğu ve nakit ihtiyacının da bu derece yüksek olduğu bir zamanda İş Bankası da hızlı kredi ile birlikte kullanıcılarına şubeye gitmeden başvuru yapma şansı vermektedir. İş Bankası hızlı kredi başvurusu yaparak avantajlı faiz oranlarıyla kredinizi çekebilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi ile nakit ihtiyaçlarını şubeye gitmeden dakikalar içinde karşılayabilmeyi hedeflemektedir. Hızlı krediler tüm nakit ihtiyaçlarını karşılama konusunda pratik olarak başvurulabilen bireysel bir ihtiyaç kredisi olarak nitelendirilebilir.  İş Bankası tarafından tüketicilere ihtiyaç kredisi olarak verilen Anında Kredi kampanyasına başvuru şekilleri hakkında detaylı bilgi verelim.

İş Bankası Hızlı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası hızlı kredi başvurusu için şubeye gitmenize gerek yok. Hem kredi başvurusu yaparken hem de krediyi alırken şubeye uğramıyorsunuz. Başvuruyu yapabilmek için kullanabileceğiniz farklı kanallar mevcut;

İşCep Mobil Uygulaması:  İşCep uygulaması üzerinden İş Bankası anında kredi için kolayca başvuru yapabilirsiniz. İş Bankası müşterileri özel kullanıcı bilgileriyle mobil uygulamaya bağlandıktan sonra krediler bölümünden “Anında Kredi Başvuru” bölümünden tek tıkla kredi talebinde bulunabilirler.

İş Bankası İnternet Şubesi:  İş Bankası internet şubesi de birçok işlemi pratik şekilde şubeye ihtiyaç duymadan yapmanıza olanak tanımaktadır.  İnternet bankacılığı giriş bilgilerinizle bağlandıktan sonra kredilerim bölümünden “Anında Kredi Başvuru”  butonuna tıklayarak kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bankamatik Üzerinden Başvuru:  İş Bankası mobil uygulaması ya da internet şubesi kullanmıyorsanız bankamatikler üzerinden de kolayca başvuru gerçekleştirebilirsiniz.   Bankamatik üzerinden Daha Fazlası’na girdikten hemen sonra Anında Kredi ve Anında Ek Hesap başvurunuzu yaptığınız an kredi için değerlendirmeyi bekleyebilirsiniz.

İş Bankası Hızlı Kredi Faiz Oranları

İş Bankası hızlı kredi faiz oranları kişiye özel olarak belirlenerek uygulanır. Size özel en uygun faiz oranlarıyla 60 aya kadar vadeli kredinizi kolayca çekebilirsiniz.  Size özel faiz oranlarınız belirlenirken müşteri özellikleriniz,  çekmek istediğiniz kredinin tutarı, çekmek istediğiniz kredi vadesi, kullanmakta olduğunuz diğer krediler,  güncel kredi notunuz ve risk durumunuz gibi detaylara göre belirlenmektedir.

İş Bankası anında kredi başvurusu yaparak 50 bin TL’ye kadar çekim yapabilirsiniz.  Ancak çekebileceğiniz maksimum kredi tutarı banka tarafından sizlere bildirilecektir. İş Bankası tarafından size verilecek maksimum kredi tutarı kapsamında istediğiniz tutarda kredi çekebilme şansınız vardır.

İş Bankası Hızlı Kredi  Başvurusu İçin Neler Gereklidir?

İş Bankası hızlı kredi başvurusu için yapmanız gereken İş Cep, İnternet Şubesi ya da Bankamatik üzerinden başvuru yapmanızdır. Başvurularınızı 7 gün 24 saat tatil günü fark etmeksizin güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.  En yüksek 50 bin TL olmak koşuluyla yaptığınız anında kredi başvuruları onaylandığı anda onaylanan tutar İş Bankası vadesiz TL hesabınıza banka tarafından geçirilecektir.  50 bin TL üzerinde hızlı kredi almak isteyenler ise başvuru bazında değerlendirme yapıldıktan sonra daha yüksek tutarda kredi alma hakkına sahiptir.

Kredi başvurunuz yapıldıktan sonra İş Bankası duruma bağlı olarak değerlendirilmek için başvuru sırasında seçtiğiniz hesabın bağlı olduğu banka şubesine sizleri yönlendirebilir. Bu durumda başvuru görüşmeleri için şubeye gitmeniz gerekebilir. Başvurduğunuz kredi İş Bankası şubesine yönlendirildiği zaman olumlu sonuçlanması durumunda şubeye gitmenize gerek yoktur. Banka kredinizi alabilmek için  İşCep uygulaması üzerinden Krediler bölümüne giriş yaparak  Kredim Hazır menüsü üzerinden hemen sözleşmenizi onaylayarak anında kredinizi alabilirsiniz.  Sizin için onaylanan kredi tutarı sözleşme onayından sonra İş Bankası vadesiz TL hesabınıza banka tarafından kısa süre içinde aktarılacaktır.

denizli escort bayan