İsviçre Sigorta 2020


İsviçre Sigorta

Her an başımıza bir kaza gelebilir veyahut deprem, felaket, sağlık bozukluğu gibi birçok olumsuz şey gerçekleşebilir. Hayatta hiçbir zaman güvencemizin olmamasından dolayı her an yaşadığımız felaketlere hem sağlık açısından hem de maddiyat açısından büyük yıkımlara uğrayabiliriz. Bu tür yıkımlara uğramamak ve her zaman ekonomik açıdan güçlü kalabilmek için hayat sigortası yaptırmak oldukça avantajlı bir tercih olacaktır. Birçok kişinin son yıllarda hayatını güvence altına almak için yaptırmış olduğu hayat sigortalarından kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız İsviçre sigortayı tercih edebilirsiniz. Hasarınızı en kısa sürede ödeyecek olan bu sigorta şirketi ile büyük kazalardan küçük hasarlar ile sıyrılabilirsiniz.

Ne Tür Hizmetler Alabilirim?

Son yıllarda Ergo şirketi ile birlikte çalışmaya başlayan Ergo İsviçre sigorta şirketi birikimli ve birikimsiz hayat sigortası ürünleriyle bizlere hizmet sunmaktadır. Bunlardan birikimli hayat sigortası ürünleri arasında; Yatırımlı hayat sigortası, Yaşam standardı koruma planı, VIP finans sigortası, Özel birikim sigortaları yer almaktadır. Hayat sigortası ürünleri arasında birikimsiz olanlar ise; Bireysel kaza sigortası, Dövizli hayat sigortası, Uzun ömür sigortası, Kredi vefat sigortası gibi birçok sigorta ürünü yer almaktadır. Sizin için en uygun olan sigortayı seçerek kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Çalışma Durumu ve Sermayesi

Yaklaşık 500 çalışanı ile Türkiye’deki en büyük sigorta şirketlerinden olan Ergo sigorta yaklaşık 461 milyon sermayeye sahiptir. 1500den fazla acentesiyle kaliteli hizmetin adresi olan bu sigorta şirketi ile yangın sigortaları, oto sigortaları, nakliyat ve tarım sigortaları yaptırabilirsiniz. Türkiye’deki en iddialı sigorta şirketleri arasında adını görmüş olduğumuz Ergo, hasarı hızlı karşılama konusunda oldukça iyidir. Birçok hastane, eczane ve oto servisi ile anlaşması olan bu sigorta şirketinin ülkemizde yaklaşık 8 tane bölge müdürlüğü yer almaktadır.

mersin escort bayan