fbpx

Hakkımızda

Hakkımızda

Para, borsa ve bankacılık üzerine sektörün ihtiyaçlarını ve eksikliklerini bilen ve bu alanda tecrübelerine dayanarak fikir ve yönlendirme yapan bu platformu yakından tanımak ister misiniz?
Eskiden insanlar varlıklarını yastık altında veya banka hesaplarında bekletirken artık hayatımıza internetin girmesiyle pek çok alanda değerlendirme veya saklama imkanları elde ettiler. Tabi ki internet pek çok bilinmeyeni de beraberinde getirdi. Burada yapılacak doğru adımlarda varlıkları arttırabilir ya da yanlışlarla mal kaybı yaşanabilir. Her iki olasılık da en üst şekilde yaşanabilir. Doğru adım atmak, gündemi yakalayıp anlık fırsatlardan istifa etmek de doğru bir internet sağlayıcısını takip etmek ve yazılan makaleleri iyi analiz etmekten geçer.
Profesyonel hizmet almak isteyen misafirlerimizin öncelikli tercihi olan FinansRaporlari.com sitesi 2020 yılı Nisan ayından bu yana hizmet vermekte olsa da daha önce bir çok farklı alanda portföy hizmeti vermiş olup, Ankara’dan yani finansın merkezinden analizlerine devam etmektedir.

Finans sektöründe kriz anları da dahil olmak üzere en zor durumlar bile pratik çözümler sunarak başarıya ulaştırma misyonuyla hareket eden şirketimiz, faaliyetlerine finans danışmanlığı, yatırım danışmanlığı ve borsa hizmetleri danışmalığı yaparak başladı. 2010 yılından bugüne de portföyü giderek artan şirketimiz devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla internet projesini tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

FinansRaporlari.com şirketi asla müşterilerinden ücret talep etmez ve hiçbir menfaat gözetmez. Sitemiz sadece güncel konuları ele alır gündemi takip ederek en karlı fikirleri sunar ve Bankacılık sektörü başta olmak üzere E-ticaret’e kadar bütün başlıklarda bilgi yayınlamayı amaçlar. Gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.