İşletme Kredisi Nasıl Kullanabilirim? 2020

İşletme Kredisi Nasıl Kullanabilirim?

Garanti Bankası birçok alanda kredi imkânı sağlamaktadır. Bu kredileri kullanarak nakit sıkıntısı çeken ya da iş yerini büyütmek isteyen herkes faydalanabilecektir. Üstelik Garanti Bankası müşterisi de olmanız gerekmemektedir. İhtiyacınız doğrultusunda uygun faiz oranı ve vade koşulları ile istediğiniz krediyi çekebilir gelir seviyenize göre de rahat bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

‘’Herkese kredi’’ kampanyası dâhilinde her türlü ihtiyacınıza kredi bulabileceğiniz banka, artık kredi başvurularında da banka şubesine gelmeden yapabilme imkânı sağlamaktadır. Bu kolaylık yolu ile de isteyen herkes kendisine uygun kredileri online olarak yapabileceği gibi SMS yolu ile de yapabilecektir. Kredisi başvurusu kabul olanlar ise gerekli evrakları düzenleyerek kredisini çekebilecektir.

Garanti Bankası işletme sahiplerine de kredi imkânı sağlamaktadır. İşletme yeri açmak isteyen ya da işletmelerini büyütmek isteyen herkesin başvurabileceği krediler uygun faiz oranı ve değişik vade imkânı ile birlikte artık kolay şekilde kredilerinizi ödeyebileceksiniz. Ticari hayata atılmak isteyenlere, işletmesini büyütmek isteyenlere ya da işletmesinin borcunu kapatmak isteyenlere verilen krediler diğer kredilere oranla daha düşük oranda faiz uygulayarak işletme sahiplerini rahatlatacaktır.

Vade imkânının geniş olması nedeniyle kredi borçlarının ödemesini geniş bir alana yayan kredi müşterileri gelir seviyelerinin elverdiği ölçüde kredi borçlarını ödeyebilecektir. Kredi borçlarını zorlanmadan ödeyen müşteriler ise işletmelerini büyütebilecek ve finans hareketlerini hızlandırabilecektir. Ekonomik olarak rahatlayan firmalar ise ülke ekonomisine katkı sağlayacaktır.

Garanti Bankası işletme kredisi

Şirketler borçlarını toplu ödeyemem durumları nedeni ile artık iflas etmeyeceklerdir. Garantiden kredi çekebileceklerdir. Çekmiş oldukları kredilerin tamamını isterlerse bir gün içerisinde alarak borçlarını ödeyebileceklerdir.

İşletmesini büyütmek isteyen iş yeri sahipleri kredileri kullanarak işletmelerini geliştirecektir. Uygun ödemeler ile de kredi borçlarını zorlanmadan ödeyeceklerdir. Bu yöntemle de işletmeler artık büyümelerini geciktirmeyerek bir an önce büyüyecektir. Büyüyen firmalar ve işletmeler finans alanında da hızlılık kazanarak ülke ekonomisine katkıda bulunacaklardır.

Garanti Bankası işletme kredisi özellikleri ve faydaları nelerdir?

İşletme açmak isteyen girişimcilere uygun faiz oranında işletme kredisi vererek işletmelerini bir an önce açmalarını sağlayacaktır. İşletme için yeterli nakdi karşılayamayan işletmeciler Garanti Bankası işletme kredisi yoluyla işletmelerini açabilirler ve ödemelerini gelir imkânları dâhilinde zorlanmadan ödeyebilirler.

En yakın Garanti Bankası şubesine giderek işletme kredisine başvuru yapabilirsiniz. Krediniz onaylanır onaylanmaz da tamamını aynı gün içerisinde çekebilir ve işletmeniz için kullanabilirsiniz. Esnek ödeme koşulları ile de zorlanmadan ödeyebilirsiniz.